CO2 fraktsioneeritud laserravi

SCAAR FX

Ravi on suunatud individuaalsete naha kahjustuste ja armide väljanägemise parandamiseks. Sellega saab ravida isegi väga sügavaid ja raskeid armistumisi, mille on põhjustanud kirurgia, trauma või akne.

SCAAR FX kasutab tugevat laserienergiat, võimsamat kui CO2 laserites, mis mõjub palju sügavamal naha kudedes. Lisaks armide väljanägemise parandamisele võib ta tõsta ka liikumise ulatuvust.

ACTIVE FX

Selle režiimi kiirgus on laiem ja tegutseb pinnapealsemalt, et eemaldada naha osasid. See parandab pigmentatsiooni, nahapinna ebatäiuslikkust ja pinguldab nahka.

DEEP FX

Nagu ka nimi vihjab, toodab see režiim kiirgust, mis tungib sügavale naha alumistesse kihtidesse. Selle efekt seisneb kollageeni stimulatsioonis, et parandada kahjustatud või armistunud naha väljanägemist.

TOTAL FX

See on ravi, kus kasutatakse mõlemat režiimi ühe protseduuri käigus. See on põhiline vahend raskete armide ja kahjustunud naha ravimisel.

TOTAL FX on laser naha koorimise protseduur, mis vähendab kortse, pigmentatsiooniprobleeme ning võib parandada aknearmide väljanägemist.

TOTAL FX kombineerib kahte erinevat lasertehnoloogiat: ACTIVE FX ja DEEP FX.

ACTIVE FX töötab naha pindmiste kihtidega, vähendades peeneid kortse ja pooride suurust, pigmentatsiooni probleeme ning parandab naha tooni ja tekstuuri.

DEEP FX läheb sügavamale naha sisse, et stimuleerida kollageeni tootmist. Sellel on pikaajaline efekt naha pinguldamisele, naha sügavate kortsude vähendamisele ning armide väljanägemise parandamisele.

Laser mõjub ainult murdosale nahapinnast, jättes ümbritseva naha puutumata. See tähendab, et nahk paraneb väga kiiresti ning ooteaeg on vähenenud, võrreldes traditsioonilise ablatiivse laserraviga.​

Fraktsioneeritud laserravi režiimid